Καλώς ορίσατε στην ιστοσελίδα της ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ

τύπωσε την  κατάσταση


ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΛΕΡΟ Νο 3 13/7 - 18/7

 

ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΣΕΑΤΕ ΣΤΗ ΛΕΡΟ

 

3Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ 13/7 – 18/7/2009

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

143201

ΤΡΙΠΟΛΗ

1

ΠΑΠΑΔΑΚΗ  ΑΝΝΑ

13984

ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2

ΤΖΙΜΜΑ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

100781

Δ/ΝΣΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ

3

ΛΙΛΕΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

10065

ΑΠΟΣΠΑΣΜΕΝΟΣ

4

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

11581

Β΄ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5

ΚΑΡΑΒΑ ΜΑΡΙΑ

9619

Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣΗ

6

ΔΕΛΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

106615

ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ

7

ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10731

ΔΕΣΚΑΤΗ

8

ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

164950

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

9

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

141054

ΚΩ

10

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

171948

ΚΙΑΤΟ

11

ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

158089

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

12

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΒΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19245

Ν. ΙΩΑΝΙΑ ΒΟΛΟΥ

ΔΑΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

132802

ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

16948

ΙΛΙΣΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ

16801

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΚΟΠΑΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

143405

ΑΓΡΙΝΙΟ

 

4Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ 20/7 – 25/7/2009

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

135372

ΒΟΛΟΣ

1

ΠΙΠΕΡΗ ΖΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

93190

ΝΕΜΕΑ

2

ΜΠΑΤΖΙΟΥ  ΑΣΗΜΕΝΙΑ

16650

ΒΟΥΛΑ

3

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

151173

Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

4

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

162914

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ

5

ΡΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

166723

ΚΟΠΑΝΑΚΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

6

ΧΑΡΤΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

148113

Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

7

ΠΕΡΤΣΕΜΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

170321

ΠΑΙΑΝΙΑ

8

ΚΟΛΥΒΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

122181

ΑΡΓΟΣ

9

ΜΕΡΛΕΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

15008

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

10

ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

154903

ΝΙΚΑΙΑ

11

ΝΤΟΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

154148

ΠΑΙΑΝΙΑ

12

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ

134465

ΖΑΓΟΡΑ

ΜΠΟΥΡΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

12252

Δ/ΝΣΗ ΘΕΜΑΤΟΦΥΛΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ13005

13005

Δ/ΝΣΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

113565

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

105171

ΛΑΜΙΑ


5Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ 27/7 – 1/8/2009

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

ΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

12952

ΚΕΝΤΡΙΚΟ

1

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ

110680

ΔΟΜΟΚΟΣ

2

ΤΣΕΡΠΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

140252

ΧΟΛΑΡΓΟΣ

3

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

101842

ΜΟΙΡΕΣ

4

ΝΙΑΓΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

114146

Δ/ΝΣΗ ΔΙΡΚΟΥΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ

5

ΔΑΡΔΑ ΘΕΑΝΩ

163881

ΣΕΡΒΙΑ

6

ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12815

ΛΙΒΑΔΕΙΑ

7

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

158453

ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ

8

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

170429

ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

9

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

15847

ΓΚΥΖΗ

10

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

13819

ΡΟΔΟΣ

11

ΛΥΒΙΔΙΚΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ

13720

ΚΩ

12

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

162701

ΙΛΙΣΙΑ

ΑΝΡΑΒΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11863

Α΄ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

171387

ΔΟΜΟΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17040

ΠΑΝΟΡΜΟΥ

ΒΑΡΣΑΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

144100

ΚΥΜΗ

 

6Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ 3/8 – 8/8/2009

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

ΓΚΟΥΔΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

116491

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

1

ΚΕΦΑΛΑ ΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

104329

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣ

2

ΜΕΣΣΗΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15201

Δ/ΝΣΗ ΙΔΙΩΤΩΝ ΑΓΡΟΤΩΝ

3

ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΨΑΡΡΕΑ ΧΑΝΤΖΗ

92576

ΜΕΣΣΗΝΗ

4

ΛΟΥΚΑ ΚΡΙΕΜΑΔΗ ΕΛΕΝΗ

13420

ΚΗΦΙΣΙΑ

5

ΑΛΜΠΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

164186

ΑΙΓΙΟ

6

ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

16300

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

7

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

154041

ΠΥΛΑΙΑ

8

ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ ΒΑΣ

11274

Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚ. ΜΕΡΙΜΝΑΣ

9

ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

167037

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

10

ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΑ

15050

ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΘΕΣ.

11

ΝΤΟΡΜΠΓΛΟΥ ΖΩΗ

156094

ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ

12

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ

14458

ΠΥΡΓΟΣ

ΞΗΡΑΚΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

95796

ΛΑΜΙΑ

ΤΑΠΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

171841

ΛΑΓΚΑΔΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

166952

ΛΑΓΚΑΔΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

132934

ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ

 

7Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ 10/8 – 15/8/2009

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

ΣΕΊΤΗ ΜΑΡΙΑ

140881

ΡΟΔΟΣ

1

ΧΑΣΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

14763

ΠΛ. ΚΟΝΤΖΙΑ

2

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

134741

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

3

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

115274

ΑΙΓΙΝΙΟ

4

ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

134716

Δ/ΝΣΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ

5

ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

15617

ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ

6

ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

163040

ΝΑΟΥΣΑ

7

ΛΑΒΔΑ ΑΣΗΜΙΝΑ

170992

ΠΛΑΤ. ΚΑΝΑΡΗ

8

ΛΙΤΑΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

152668

ΞΑΝΘΗ

9

ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

14219

ΜΕΝΙΔΙ

10

ΣΟΦΙΚΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

116289

Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΚΙΝΔΥΝΩΝ

11

ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

10994

Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΔΙΑΘΕΣΙΜΩΝ

12

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

119717

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΡΙΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

140431

ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

170461

ΠΑΙΑΝΙΑ

ΜΟΥΖΑ ΗΛΕΚΤΡΑ

16727

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

ΚΑΛΛΑΡΑ ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

122432

ΑΡΓΟΣ

 

 

8Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ 17/8 – 22/8/2009

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

125105

ΚΕΝΤΡΙΚΟ

1

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

103365

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ

2

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

159107

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

3

ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

169269

ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ

4

ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΛΕΝΗ

10965

Δ/ΝΣΗ ΘΕΜΑΤΟΦΥΛΑΚΗΣ

5

ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΝΕΙΝΩΝΔΑΣ

118346

ΑΡΓΟΣ

6

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

16675

ΝΑΟΥΣΑ

7

ΔΕΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

167436

ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ

8

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

122271

ΑΡΓΟΣ

9

ΜΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

170330

ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ

11

ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΥ ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΝΝΑ

115444

ΚΟΖΑΝΗ

12

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΜΠΑΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

170348

ΣΕΡΒΙΑ

ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

137154

ΚΩ

ΓΚΙΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

110353

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

144169

ΛΙΒΑΔΕΙΑ

ΑΥΛΑΚΙΩΤΟΥ ΘΩΜΑΪ

11338

ΠΡΩΤΗ

 

9Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ 24/8 – 29/8/2009

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΖΩΗ

15594

ΥΠ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

1

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

165646

ΒΡΑΧΑΤΙ

2

ΕΥΘΥΚΡΑΤΗ ΜΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

120944

ΚΑΒΑΛΑ

3

ΜΙΚΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

132659

Δ/ΝΣΗ ΕΡΓ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

4

ΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

124796

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

5

ΣΑΚΚΑ ΒΑΪΑ

138495

ΛΕΟΝΤΑΡΙ

6

ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

115495

ΧΑΝΙΑ

7

ΜΠΟΚΙΑ ΕΛΕΝΗ

149811

ΔΑΓΚΛΗ 9 ΙΩΑΝΝΙΝΑ

8

ΠΑΠΑΧΑΛΑΡΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

702692

ΛΕΟΝΤΑΡΙ

9

ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

701233

ΒΑΓΙΑ

10

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13780

ΑΚΡΑΤΑ

11

ΧΗΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

155543

ΑΛΙΒΕΡΙ

12

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

140821

ΠΡΟΒΑΤΑ

1Α

ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

12012

ΜΕΣΣΗΝΗ

2Α

ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

140198

ΣΚΙΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

3Α

ΤΣΑΛΟΥΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

114821

ΑΓ. ΣΟΦΙΑ

4Α

ΧΟΝΔΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

155985

ΠΥΡΓΟΣ

5Α

 

10Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ 31/8 – 5/9/2009

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

ΚΑΡΥΩΤΗ ΣΟΦΙΑ

15272

Ν. ΨΥΧΙΚΟ

1

ΕΠΤΑΚΟΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

152650

ΣΑΜΟΣ

2

ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

141739

Δ/ΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

3

ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

13052

ΑΙΓΙΝΙΟ

4

ΓΙΓΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

116939

ΒΕΛΒΕΝΔΟΥ

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

13673

ΑΜΥΝΤΑΙΟ

6

ΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

10308

Δ/ΝΣΗ ΕΣΩΤ. ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ

7

ΜΑΡΑΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

113247

ΔΡΑΜΑ

8

ΜΠΑΤΣΙΝΙΛΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ

15999

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

9

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

132721

ΧΑΙΔΑΡΙ

10

ΒΑΡΜΑΡΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

112551

Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

11

ΚΑΦΕΤΧΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

105244

ΤΡΙΠΟΛΗ

12

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

132621

Δ/ΝΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ- ΤΟΜΕΑΣ ΜΕΓ. ΠΕΛΑΤΩΝ

ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

13197

ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΑΡΑΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

119679

ΛΕΥΚΑΔΑ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

992512

ΚΡΕΣΤΕΝΑ

ΚΕΡΛΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

105112

ΑΜΥΝΤΑΙΟ

 

11Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ 7/9 – 12/9/2009

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

ΚΑΡΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

104884

ΘΕΜΡΗ

1

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΤΙΑ

10266

ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ

2

ΓΙΑΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

16030

ΓΟΥΝΑΡΗ

3

ΑΡΡΙΑΝΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

94404

Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΡΚ. ΒΕΛΤ.

4

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ  ΚΟΣΜΑΣ

128783

ΕΡΜΙΟΝΗ

5

ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

705934

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

6

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

160954

ΤΣΙΜΙΣΚΗ

7

ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

96750

ΑΡΙΔΑΙΑ

8

ΠΗΓΑΔΑ ΣΥΡΜΩ

10934

ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΘΕΣ

9

ΠΟΛΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

171719

ΣΠΑΤΑ

10

ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

16867

ΛΕΧΑΙΝΑ

11

ΖΕΡΒΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

168050

Γ΄ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

12

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΚΩΝΣΤΑ ΜΑΡΙΑ

10404

Δ/ΝΣΗ ΕΡΓ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15677

Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚ. ΜΕΡΙΜΝΑΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

116700

ΣΕΡΒΙΑ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΕΤΡΙΝΑ

14517

ΤΗΝΟΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

16611

ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ